Theme
Zbuloni me shume
PEUGEOT 301  ACTIVE 1.6 BlueHDi
Oferta muajit | 15 01 2016

PEUGEOT 301 ACTIVE 1.6 BlueHDi

Ajer I kondicionuar,4 Air bag,Kompiuter ne bord,ABS,Timon hidraulik I rregjistrueshem,ESP,Radio Cd+Mp3,2 Altoparlante,Mbyllje qendrore me telekomande,Xhamat e pare me komandim elektrik, Dy mbeshtetese koke prapa,Ndricues qendror ne kabine,Rripat e sigurimit te kapur ne tre pika,Mates per xhirot e motorrit...

Më shumë
PEUGEOT 508 ACTIVE 1.6
Oferta muajit | 15 01 2016

PEUGEOT 508 ACTIVE 1.6

Kambio automatike me 6 raporte, Stop & Start,Timon hidraulik I regjistrueshem, ABS, ESP (Kontrolli elektronik I stabilitetit), Ajer I kondicionuar automatik (klima) me dy zona, Ajer I kondicionuar ne kruskot, 7" multifunction touch screen, radio, Bluetooth, USB, 8 altoparlante, me komandim nga timoni, Kompjuter ne bord, 8 air bag, Sensore parkimi mbrapa, Limitator shpejtesie (cruise control)...

Më shumë
PEUGEOT 3008 5PORTA ALLURE 2.0 HDi AUTOMATIKE
Oferta muajit | 18 12 2015

PEUGEOT 3008 5PORTA ALLURE 2.0 HDi AUTOMATIKE

Marshe automatike me 6 raporte, Kompjuter ne bord, Ajer I kondicionuar automatic me dy zona, Head up display, Timon hidraulik I regjistrueshem, ABS, ESP (electronic stability program), 6 air bag, Frenat e dores elektrike, Xhamat ne pjesen e prapme te erret, Sensore parkimi mbrapa, Tavan xhami panoramik, Pasqyrat e jashteme me palosje elektrike, Pasqyra e brendshme me elektrokrom, Hand free phone...

Më shumë
PEUGEOT 208 ACTIVE 1.2 L 5 PORTA
Oferta muajit | 01 12 2015

PEUGEOT 208 ACTIVE 1.2 L 5 PORTA

"Marshe automatike (pilote), ABS, ESP, Limitator shpejtesie, 6 Air bag, Kompjuter ne bord, Mbyllje e dyerve automatike gjate levizjes, timon hidraulik i regjistrueshem, Ajer i kondicionuar manual, Mbyllje qendrore me telekomande, Xhamat e pare dhe pasqyrat me komandim elektrik, + Komanda ne timon,Ekran touch screen...

Më shumë